Dřevěné pískoviště s lavičkami - přírodní

2 položek celkem
Dřevěné pískovistě s lavičkami přírodní 120x120 cm
1 479 Kč
1 065,29 Kč bez DPH
1 289 Kč
 • Přírodní borovicové dřevěné pískoviště 120 cm s lavičkou a poklopem mají geotextilii a krycí plachtu v hodnotě 290 Kč zdarma.

  • tloušťka ≐2cm
  • materiál - dřevo borovice
  • Pískoviště je balené v pevném ochranném kartónu.
Kód: 77
drevene piskoviste s lavickami prirodni 140x140 cm
1 453,72 Kč bez DPH
1 759 Kč
 • Přírodní borovicové dřevěné pískoviště 140 cm s lavičkou a poklopem mají geotextilii a krycí plachtu v hodnotě 290 Kč zdarma.

  • tloušťka ≐2cm
  • materiál - dřevo borovice
  • Pískoviště je balené v pevném ochranném kartónu.
Kód: 83

Dětské dřevěné pískoviště můžete umístit na jakékoliv místo. Pod pískem, kterým zasypete pískoviště je ideální umístit netkanou geotextíli či jiný částečně propustný materiál, který zabrání prorůstání plevelů od nás jí máte zdarma. Jeho hlavním účelem je rovněž omezit spodní část od vlhkosti a případné zeminy či trávy. Nezbytnou součástí našich pískovišť jsou krycí plachty vhodné pro zakrytí pískoviště v případě deště či ranní rosy, plachta je také součástí zdarma. Přiložený tištěný návod a instrukce pomohou sestavit pískoviště a pokud je potřeba pomoci více pomůže video návod naší firmy u produktu. 

Jaký je rozdíl mezi našim použitým dřevem borovice a levným smrkovým?

Borovice dřevo je dvojnásobně dražší při nákupu materiálu na stolárnu z důvodu, že má vysoký obsah pryskyřice, proto je velmi trvanlivé i ve vlhku, zejména ve vodě. Borovicové dřevo má více suků, avšak není to vada dřeva. Jeho zvláštní barva a originální struktura s častými suky je však velice ceněna architekty. Bývá tak často použita v interiérech na obklady či nábytek. Jeho pevnost je mnohonásobně větší než smrkové dřevo. Smrkové dřevo se rychleji začně vlnit ve venkovním prostředí. Dřevo je bílé barvy se žlutočerveným jádrem. Smrkové dřevo je dosti pružné, zasucha velmi dobře štípatelné. Rychle sesychá. V interiéru lze použít, ale venku již je málo odolné.