Doprava a platba

PPL DPD


Zboží předáváme zásilkové službě PPL a DPD, která Vám zboží doručí v pracovní dny od 8.00 do 18.00 hod. Čas rozvozu si určují doručující depa dle nakládky jednotlivých vozů doručujících zásilky v daném regionu. Po potvrzení odeslání objednávky budete informování o tom, který dopravce byl pro doručení vybrán. Předáme mu Vaše kontaktní údaje a termín doručení si s Vámi již upřesní v den doručení včetně sledování zásilky a informací o následném doručení. 


Termín doručení Vaší objednávky kurýrní společností je 1-2 pracovní dny. 

V den, kdy vaše zásilka opustí náš sklad, od nás obdržíte potvrzovací e-mail o odevzdání do přepravy. Dále Vás bude kontaktovat přepravní společnost a odešle na platný email z objednávky číslo zásilky pro sledování.


TĚŽKÉ A OBJEMNÉ ZÁSILKY DORUČENÍ NA ADRESU


Vybereme toho nejlepšího a nejspolehlivějšího dopravce ve Vašem regionu.

Volíme z přepravní společnosti DPD a PPL. 

 Při platbě objednávky na dobírkutedy zaplacením při předání zásilky.

 

dopravné: 269 Kč

dobírka: 37 Kč

 Při platbě objednávky předemtedy klasickým bankovním převodem na náš účet.

 

dopravné269 Kč

číslo účtu: 2101018380 / 2010 (FIO), variabilní symbol platby je číslo objednávky
(Informace pro platbu se zobrazí po odeslání objednávky a zašleme i v rekapitulaci emailem.) 

 Při platbě objednávky platební kartou online, platební brána GOPAY

 

dopravné: 269 Kč

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití internetových platebních karet MasterCard a VISA. Tato platební metoda je zdarma.Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky přímo během transakce, využíváme bezpečnostní protokol 3-D Secure podporovaný karetními asociacemi.
Toto řešení snižuje riziko reklamací platební transakce ze strany uživatele. Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a Bc.Lucie Dohnalová jako obchodník k nim nemám přístup, ani je nikde neukládá.


* Zásilková služba PPL je náš externí partner, který má dle pravidel doručit zboží. Pro kontaktování zákaznického servisu Vám doporučujeme využívat telefonní číslo 225 331 500 pro příjemce zásilek. Nebo můžete využít e-mailovou adresu info@ppl.cz. Provozní doba zákaznického servisu je v pracovní dny od 8 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 16 hodin.

* Zásilková služba DPD je náš externí partner, oddělení zákaznické péče je vám k dispozici na telefonním čísle 225 373 373 každý všední den od 7:00 - 18:00. hodin

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení