Doprava a platba

jjjj

Zboží předáváme zásilkové službě PPL a DPD, která Vám zboží doručí v pracovní dny od 8.00 do 18.00 hod. Čas rozvozu si určují doručující depa dle nakládky jednotlivých vozů doručujících zásilky v daném regionu. Po potvrzení odeslání objednávky budete informování o tom, který dopravce byl pro doručení vybrán. Předáme mu Vaše kontaktní údaje a termín doručení si s Vámi již upřesní v den doručení včetně sledování zásilky a informací o následném doručení. 


zakazn__ci DOBA DORUČENÍ: Předpokládané doručení objednávky kurýrní společností je 1-2 pracovní dny. Předpokládané doručení v případě bezproblémové přepravy smluvním přepravcem přepravující naše zásilky a kontroly zboží před odesláním. Přesné datum dodání nedokážeme zaručit. V den, kdy vaše zásilka opustí náš sklad, od nás obdržíte potvrzovací e-mail o odevzdání do přepravy. Dále Vás bude kontaktovat přepravní společnost a odešle na platný email z objednávky číslo zásilky pro sledování.


wq
  TĚŽKÉ A OBJEMNÉ ZÁSILKY DORUČENÍ NA ADRESU


Vybereme toho nejlepšího a nejspolehlivějšího dopravce ve Vašem regionu.

Volíme z přepravní společnosti DPD a PPL. 

Při platbě objednávky na dobírkuzaplacením při předání zásilky.


ggg

dopravné: 269 Kč

dobírka: 37 Kč

U řidiče je možné platit hotově nebo platební kartou.

Pozn. některé produkty a množství nelze odeslat na dobírku, ale až po platbě předem zejména postele

Při platbě objednávky předemklasickým bankovním převodem na náš účet.

 
jio

dopravné: 269 Kč

číslo účtu: 2101018380 / 2010 (FIO), variabilní symbol platby je číslo objednávky
(Informace pro platbu se zobrazí po odeslání objednávky a zašleme i v rekapitulaci emailem.) 
Nezaplacené objednávky do 4 dnů jsou automaticky zrušeny.

Při platbě objednávky platební kartou online, platební brána GOPAY

 

payment_cardGoPay-logo

dopravné: 269 Kč

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití internetových platebních karet MasterCard a VISA. Tato platební metoda je zdarma. Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky přímo během transakce, využíváme bezpečnostní protokol 3-D Secure podporovaný karetními asociacemi. Toto řešení snižuje riziko reklamací platební transakce ze strany uživatele. Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a Bc.Lucie Dohnalová jako obchodník k nim nemám přístup, ani je nikde neukládá. Nezaplacené objednávky automaticky po vypršení platnosti jsou zrušeny.


* Zásilková služba PPL je náš externí partner, který má dle pravidel doručit zboží. Pro kontaktování zákaznického servisu Vám doporučujeme využívat telefonní číslo 225 331 500 pro příjemce zásilek. Nebo můžete využít e-mailovou adresu info@ppl.cz. Provozní doba zákaznického servisu je v pracovní dny od 8 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 16 hodin.

* Zásilková služba DPD je náš externí partner, oddělení zákaznické péče je vám k dispozici na telefonním čísle 225 373 373 každý všední den od 7:00 - 18:00. hodin