Dětské zahradní pískoviště rozměr 140x140 cm

Dětské dřevěné pískoviště můžete umístit na jakékoliv místo. Pod pískem, kterým zasypete pískoviště je ideální umístit netkanou geotextíli či jiný částečně propustný materiál, který zabrání prorůstání plevelů od nás jí máte zdarma. Jeho hlavním účelem je rovněž omezit spodní část od vlhkosti a případné zeminy či trávy. Nezbytnou součástí našich pískovišť jsou krycí plachty vhodné pro zakrytí pískoviště v případě deště či ranní rosy, plachta je také součástí zdarma.

Jaký je rozdíl mezi našim kvalitním borovicovým pískovištěm a levným smrkovým?

Borovice dřevo má vysoký obsah pryskyřice, proto je velmi trvanlivé i ve vlhku, zejména ve vodě. Borovicové dřevo má více suků, avšak není to vada dřeva. Jeho zvláštní barva a originální struktura s častými suky je však velice ceněna architekty. Bývá tak často použita v interiérech na obklady či nábytek. Smrkové dřevo se rychleji začně vlnit ve venkovním prostředí. Dřevo je bílé barvy se žlutočerveným jádrem. Smrkové dřevo je dosti pružné, zasucha velmi dobře štípatelné. Rychle sesychá. V interiéru lze použít, ale venku již je málo odolné.

1 položek celkem
59 3 drevene piskoviste s lavickami barevne 140 cm
2 113,22 Kč bez DPH
2 557 Kč

Barevné dřevěné pískoviště s lavičkami a poklopem 140 cm mají geotextilii a krycí plachtu v hodnotě 290 Kč zdarma. tloušťka ≐2cm materiál - dřevo borovice TISK DŽUNGLE...

65